Czerpiąc z tradycji
i realizując nowe pomysły
tworzymy szkołę,
która dba o dobro dzieci

Czerpiąc z tradycji
i realizując nowe pomysły
tworzymy szkołę,
która dba o dobro dzieci

Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Nadchodzące wydarzenia

 • Dzień otwarty (on line), informacja o zagrożeniach

  14 grudnia 2022  18:00 - 20:00

 • Roraty kl. VII-VIII

  14 grudnia 2022

 • Kiermasz świąteczny

  15 grudnia 2022

 • Roraty kl. IV-VI

  15 grudnia 2022

 • Pierniczkowanie kl. 0-VI

  22 grudnia 2022

 • Przerwa świąteczna – Boże Narodzenie

  23 grudnia 2022 - 1 stycznia 2023  

 • Uroczystość Objawienia Pańskiego – Orszak Trzech Króli

  6 stycznia 2023

Nareszcie! Po trzech latach przerwy na ulice Warszawy wraca Orszak Trzech Króli, a na naszą szkołę czeka miejsce w niebieskim orszaku króla afrykańskiego. Zapraszamy uczniów z klas 1-6 do wystąpienia w roli dwórek i rycerzy w strojach wypożyczonych w szkole.

Rodzice z młodszymi dziećmi zaproszeni są do Orszaku Rodzinnego (można zabrać wózek).

Wyruszamy w południe w Święto Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2023 r. z Placu Zamkowego  (uczestnicy zbierają się ok. godz. 11.30, by utworzyć kolumny orszaku). Po modlitwie Anioł Pański przechodzimy Traktem Królewskim, pośród setek widzów, do stajenki na Placu Piłsudskiego.

Wszystkich chętnych do udziału w Orszaku Trzech Króli 2023 i do pomocy przy przygotowaniach prosimy o wypełnienie deklaracji dostępnej pod linkiem i złożenie jej do 9 XII 2022 r. w sekretariacie szkoły.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem.

Informujemy, że trwa rekrutacja do klas pierwszych i zerówki na rok szkolny 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się już 21 stycznia 2022 o godz.10.

Więcej informacji nt. rekrutacji do naszej szkoły pod linkiem.

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem.

Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w obrębie szkoły i na parkingu prosimy o rozsądek i kulturę jazdy. Na rysunku poniżej przedstawiamy zasady poruszania się samochodów. Przypominamy także o bezwzględnym zakazie parkowania pojazdów na chodniku przed szkołą.

WSPÓŁPRACUJEMY