Zaproszenie – Zjazd Absolwentów

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice Absolwentów Szkoły Przymierza Rodzin nr 3 na Bielanach,

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci na pierwszy Zjazd Absolwentów, który odbędzie się w czwartek, 22 grudnia w godzinach 18-21 w szkole.

Organizują go Absolwenci i Uczniowie z pomocą Dyrekcji, Nauczycieli i Rady Rodziców.

Prosimy, by zachęcili Państwo swoje dzieci do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich miła okazja do spotkania dawno nie widzianych kolegów i koleżanek oraz nauczycieli.

Jedną z atrakcji ma być pokaz zdjęć. Jeśli mają Państwo w swoich zbiorach zdjęcia z wydarzeń szkolnych i zechcą je Państwo udostępnić, prosimy o przesłanie ich na adres: zjazdabsolwentowspr3@gmail.com

Prosimy również, by przekazali Państwo tę wiadomość innym znajomym absolwentom lub ich rodzicom, bo być może nie dotarł do nich email.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję na spotkanie z Państwa dziećmi podczas zjazdu.

Piotr Garal,

Dyrektor Szkoły Przymierza Rodzin nr 3 na Bielanach