Reprezentacja SP 3 Przymierza Rodzin w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie reprezentujący naszą Szkołę w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Koszykówce (w kategorii: młodzież) znaleźli się w gronie ośmiu najlepszych drużyn Warszawy (w zawodach uczestniczyło 308 zespołów).

W pierwszym etapie – dzielnicowym drużyna Przymierza Rodzin wygrała wszystkie mecze, zajmując I miejsce na Bielanach.
W etapie finałowym, na szczeblu Warszawskim pokonaliśmy mistrzów dzielnic: Włochy, Targówka oraz Białołęki. Nie udało nam się natomiast pokonać reprezentantów Ochoty, Pragi Północ, Wawra oraz Pragi Południe.

Skład drużyny:
Ignacy, Ksawery, Antek, Ignacy, Tomek, Janek, Michał, Kuba, Janek, Franek, Michał,
GRATULUJEMY!!!