„Zostań legendą” w wykonaniu klasy 6b

Trudno sobie wyobrazić święto szkoły bez „Sceny dla każdego”. Co roku każdy uczeń, rodzic, nauczyciel ma szansę pokazać swoje talenty. Tym razem oprawą scenicznych występów zajęła się klasa 6b i zrobiła to naprawdę profesjonalnie: reżyseria, scenografia, konferansjerka, obsługa sceny i realizacja dźwięku, ekipa audio/video, ekipa prasowa, sekcja reklamowa… – ról starczyło dla każdego. Nad całością czuwali: rodzic p. Marcin Błaszczak i wychowawczyni Małgorzata Faberska.

Dzięki pracy zgranej ekipy 6b zgłoszeni artyści mogli w pełni zaprezentować się na scenie. Tańce, piosenki, skecze, pantomima, pokazy gimnastyki artystycznej, montaż słowno-muzyczny, galeria – talentów w szkole nie brakuje!!!

Szczególną atrakcją był spektakl zaprezentowany przez nauczycieli pt. „Smocze perypetie”, który zgromadził liczną publiczność: każdy chciał zobaczyć nauczyciela znanego dotychczas tylko z lekcji w charakterze smoka!

Dziękujemy wszystkim – tym, którzy wystąpili, i tym, którzy się napracowali, by kandydaci na legendę Szkoły Podstawowej nr 3 Przymierza Rodzin mogli wystąpić na „Scenie dla każdego”.