JASEŁKA 2020

O tym, jak archanioł Gabriel przygotowywał się do misji Zwiastowania, opowiadały nasze szkolne jasełka, które odbyły się 18 stycznia na scenie Mazowieckiego Centrum Kultury Medialnej – Kino Elektronik. W przedstawieniu wyreżyserowanym przez p. Małgorzatę Faberską i p. Małgorzatę Zielińską wzięło udział 168 aktorów: uczniów, rodziców i nauczycieli oraz chór pod kierownictwem p. Katarzyny Jaśkiewicz.

Serdecznie dziękujemy aktorom, chórowi i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tegorocznego przedstawienia jasełkowego.

Po spektaklu wszyscy obecni otrzymali obrazek z wizerunkiem Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i myślą stanowiącą przesłanie na rok beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia.

Jak co roku kwestowaliśmy na rzecz Rodzinnego Domu Dziecka pp. Justyny i Wojciecha Jaźnickich. Bardzo dziękujemy rodzinom, które upiekły pierniczki na kwestę. Zebraliśmy 8429,61 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!!!