Akcja „Maj na rowerach”

Zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się w akcję „Maj na rowerach”. Przesiądźmy się z samochodów na rowery, hulajnogi, rolki, czy deskorolki chociaż przez jeden miesiąc w roku. Zadbamy tym samym o swoje zdrowie i środowisko naturalne.

Akcja trwa od 6 do 31 maja. Wszyscy uczniowie, którzy w tym czasie 10 i więcej razy dotrą w sposób aktywny do szkoły, otrzymają dodatkowe oceny celujące z wychowania fizycznego. Najbardziej aktywni uczniowie mogą również liczyć na drobne nagrody. Klasa, która osiągnie najwięcej „dni rowerowych” zyska dodatkowy dzień wolny od nauki – weźmie udział w wycieczce przyrodniczej lub varsavianistycznej grze terenowej.Chcielibyśmy, aby ta akcja uczyła również zasady fair play – przy wejściu do szkoły codziennie rano w godzinach 7:30 – 9:00 będzie wystawiona lista, na którą uczniowie sami będą się wpisywać.