Majówka w Korbielowie

Grupa rodzin z naszej szkoły spędziła majowy weekend u Ojców Dominikanów w Korbielowie.
To był bardzo dobry czas.
Był czas dla Boga. Dzięki życzliwości ojca Krzysztofa codzienna Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu wzmacniała ducha.
Była wyprawa na Halę Miziową i na Pilsko. Najmłodszy jej uczestnik miał 2 miesiące!
Były gry planszowe i wieczory filmowe. Dzieci nie rozstawały się na krok. Była też świetna gra terenowa i zabawy na placu zabaw. Spacery po okolicy hartowały nas i dodawały apetytu.
Czasem padał deszcz, ale wtedy też nie było nudno. Mieliśmy dużą porcję kultury i edukacji. Zwiedzaliśmy zamek w Żywcu i skansen. Wiemy, jak powstaje piwo! Poznaliśmy też tajniki Niebieskiej Szkoły (http://www.niebieskaszkola.pl/) i okolicznych szkół Montessori.
Były śpiewy, rozmowy przy stole i kawa, i książki…
Warto było wybrać się do Korbielowa. W sumie krótki czas, a tak dużo się działo.
Pojechaliśmy tam jako grupa rodzin z naszej szkoły. Niektórych znaliśmy tylko z widzenia. W ciągu 4 dni zaprzyjaźniliśmy się ze sobą. Wzmocniło się przymierze rodzin!
Jedziemy za rok, prawda?smile

Agnieszka Szczurek