I Międzyszkolna Olimpiada Sportowa

W sobotę 22 września odbyła się I Międzyszkolna Olimpiada Sportowa Przymierza Rodzin. Po zaciętej rywalizacji z dwoma pozostałymi szkołami w klasyfikacji generalnej zajęliśmy trzecie miejsce. Co oznacza, że znalazło się dla nas miejsce na podium;)

W zawodach wzięli udział nie tylko uczniowie, również rodzice i nauczyciele dzielnie walczyli o punkty dla swojej szkoły. Doliczono się aż 208 zawodników, a przez cały dzień na terenie szkoły Przymierza Rodzin na Ursynowie, która była gospodarzem olimpiady, pojawiło się w sumie ponad 1000 osób! Na cel charytatywny (wsparcie świetlic środowiskowych w Kutnie, Rawie Mazowieckiej i Ursusie, prowadzonych przez Stowarzyszenie Przymierze Rodzin) zebrano ponad 15 tys. złotych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej imprezy: nauczycielom, którzy przygotowali i przeprowadzili zawody, rodzicom, którzy zapewnili catering, i oczywiście wszystkim zawodnikom, którzy dostarczyli sportowych emocji.

Do zobaczenia za rok na II Olimpiadzie Sportowej Przymierza Rodzin!