Wszelkie stworzenie chwali Pana swego

Pod takim hasłem odbył się w tym roku „Warszawski Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych”. Choć wpłynęło tylko kilka prac, pozwoliły na stworzenie uroczej wystawy, pełnej światła i ciepła, przyciągającej uwagę każdego, kto przechodził w pobliżu.

Pierwsze miejsce zajęła praca Janka Knaflewskiego i Jeremiego Chodorowskiego z kl. 3c, drugie miejsce – szopka wykonana przez Amelkę Jóźwik (1b), a trzecie (ex aequo): szopki Hani Komorowskiej (1b) i Ignacego Hrybowicza (1b). Gratulujemy i zapraszamy do podziwiania szopek wykonanych przez uczniów warszawskich szkół biorących udział w Orszaku Trzech Króli na wystawie w Katedrze św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście (od 23 XII 2016 do 22 I 2017).

Przy okazji przypominamy, że rodziny naszej szkoły wezmą udział w Orszaku już po raz siódmy, zapraszamy wszystkich w piątek 6 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego, na Pl. Zamkowy, skąd wyruszymy pokłonić się Dzieciątku Jezus do szopki na Pl. Piłsudskiego.