Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Koszykarze Przymierza Rodzin Mistrzami

Aż czternaście zespołów wzięło udział w zmaganiach Mistrzostw Dzielnicy Bielany w koszykówce chłopców szkół podstawowych. Po raz pierwszy na najwyższym stopniu podium stanęli nasi uczniowie, którzy wygrali wszystkie swoje mecze.

Dziewczynki także startowały w Mistrzostwach. Był to ich debiut. Tym razem się nie udało, ale w przyszłym roku będzie lepiej!

„Cieszę się, że oprócz piłki nożnej chłopcy i dziewczynki naszej szkoły reprezentują wysoki poziom umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, między innymi w koszykówce. Ten sukces to zasługa zdolnej młodzieży, która uczy się w naszej szkole oraz efekt pracy wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego” – powiedział Piotr Garal – trener drużyny.

Mamy nadzieję, że udane występy sportowe jeszcze bardziej zmobilizują naszych uczniów do uprawiania sportu. Przed nami Mistrzostwa Warszawy, w których reprezentować będziemy dzielnicę Bielany.

Wyniki oraz relacja z zawodów dostępna także na stronie: http://bielanynastart.pl/rywalizacja-szkolna/historyczny-sukces-przymierza-r