Mamy laureatów!

Nie wszyscy mamy te same zdolności, ale wszyscy winniśmy mieć te same możliwości, aby nasze zdolności rozwijać.
John F. Kennedy

17 maja odbyło się uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych z j. polskiego, matematyki i miniLOGII dla uczniów SP woj. mazowieckiego. Do siedziby Wyższej Szkoły Menedżerskiej zaproszeni zostali również laureaci z naszej szkoły, z klasy 6a: Marianna Komornicka i Eryk Kiepuszewski. Dyplomy wręczali przedstawiciele organizatorów konkursów: Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów. Marianka odebrała dyplom laureata konkursu polonistycznego, a Eryk dyplom laureata konkursu z miniLOGII. Uczniowie nie muszą się martwić o miejsce w wymarzonym gimnazjum – zdobyty tytuł zapewnia im pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej szkoły.