Ostatni tydzień i koniec roku szkolnego

Rok szkolny 2015/2016 za nami. Po pracowitym finiszu uczniowie odebrali świadectwa, ale zanim to nastąpiło, zdążyli nacieszyć się nowym placem zabaw, który został wszechstronnie przetestowany.

Ostatni tydzień roku szkolnego pozwolił przejść od intensywnej nauki w szkolnych ławkach do nauki przez zabawę. Dni projektowe Poznajemy Warszawę (pogoda tym razem nie dopisała, ale wszyscy dzielnie poradzili sobie z zadaniami), Dzień Języków, Dzień Sportu, Dzień Matematyki (dni ledwo wystarczyło), spektakl koła teatralnego Z legend dawnego Egiptu, pokaz filmu Historia jabłkiem się toczy zrealizowanego przez czwartoklasistów na kółku filmowym, Burza w szkolnej szklance wody na pożegnanie klas szóstych i… długo by jeszcze wymieniać. Końcówka roku jest w naszej szkole tak intensywna, bogata we wrażenia i wydarzenia, że czas oczekiwania na ostatni dzwonek nikomu się nie dłuży.