Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Grand Prix Żoliborza – bieg pierwszy

13 kwietnia 2016 roku odbył się pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Żoliborza. Przymierze Rodzin nr 3 reprezentowało 33 uczniów.

W biegu dziewcząt z klas 3-4 najszybsza z naszej szkoły okazała się Gabriela Bogajewicz, zajmując 5 miejsce wśród wszystkich dziewcząt w tej kategorii wiekowej. Następnie na metę przybiegły Hanna Wilińska, Maja Wodzicka, Antonina Moraczewska, Lena Chuść, Maria Fido, Helena Schechtman, Oliwia Błachowska, Patrycja Podłowska, Julia Krzeska, Nela Schechtman.

W biegu chłopców z klas 3-4 najszybciej z naszej szkoły przybiegł Jan Faberski, zajmując 2 miejsce w tej konkurencji. Na metę kolejno przybiegali: Tomasz Gackowski, Jan Napiórkowski, Tymon Dąbrowiecki, Kacper Pawiński, Kajetan Wichniewicz, Michał Kossakowski i Bartosz Rakowski.

W biegu dziewcząt z klas 5-6 najszybciej z naszej szkoły przybiegła Anna Mlynarczyk, zajmując w biegu 7 miejsce. Tuż za nią przybiegły: Aleksandra Wypych, Łucja Wysga-Korlińska, Aleksandra Łapińska i Izabela Bzura.

W biegu chłopców z klas 5-6 najszybciej z naszej szkoły przybiegł Julian Kubaczka, zajmując w biegu 3 miejsce. Za Julkiem na metę przybiegli: Bartosz Stelmach, Jan Bajerski, Krzysztof Szewczyk, Jakub Wichniewicz, Antoni Wodzicki.

Gimnazjalistów z Przymierza Rodzin reprezentowały Marianna Paruszewska, Zofia Szczurek i Róża Kołodziejska, zajmując w powyższej kolejności pierwsze 3 miejsca. W biegu licealistek uczestniczyła nasza absolwentka Zuzanna Paruszewska, wygrywając swoją konkurencję. Wyniki i galeria zdjęć dostępne są na stronie www.gpzoliborza.pl

Wszystkim zawodnikom Przymierza Rodzin serdecznie gratulujemy za sportową walkę oraz wzorowe kibicowanie kolegom i koleżankom. Zapraszamy również rodziców na kolejne zawody 18 maja przy Centrum Olimpijskim.