Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Grand Prix Żoliborza – bieg drugi

18 maja 2016 roku uczestniliśmy w 2 biegu z cyklu Grand Prix Żoliborza. Przymierze Rodzin nr 3 reprezentowało 31 uczniów.

W biegu dziewcząt z klas 3-4 najszybsza z naszej szkoły okazała się Hanna Wilińska, zajmując 1 miejsce wśród wszystkich dziewcząt w tej kategorii wiekowej. Następnie na metę przybiegłyMaja Wodzicka, Antonina Moraczewska, Gabriela Bogajewicz, Natalia Napiórkowska, Maria Fido, Oliwia Błachowska, Julia Niewiadomska, Julia Krzeska, Maria Gierejko, Patrycja Podłowska, Krystyna Radwan.

W biegu chłopców z klas 3-4 najszybciej z naszej szkoły przybiegł Jan Faberski, zajmując 1 miejsce w tej konkurencji. Na metę kolejno przybiegali: Tomasz Gackowski na 2 miejscu, Jan Napiórkowski na 3 miejscu i kolejno Jan Szczurek, Kacper Pawiński, Tymon Dąbrowiecki, Jan Ratajczak, Michał Kossakowski, Jakub Cichewicz, Antoni Bogajewicz, Karol Sadurski, Ksawery Żdanuk, Szymon Kamiński, Jan Zdziarski.

W biegu dziewcząt z klas 5-6 najszybciej z naszej szkoły przybiegła Joanna Spychalska, zajmując w biegu 4 miejsce. Tuż za nią przybiegły: Emilia Roszkowska i Maria Krzeska.

W biegu chłopców z klas 5-6 najszybciej z naszej szkoły przybiegł Julian Kubaczka, zajmując w biegu 2 miejsce. Za Julkiem na metę na 6 miejscu przybiegł Jan Bajerski.

Gimnazjalistów z Przymierza Rodzin reprezentowała Marianna Paruszewska, która w kolejnym biegu zajęła pierwsze miejsce.

W biegu dla dorosłych na dystansie 10 km wziął udział nauczyciel WF Piotr Burnos zajmując 51 miejsce.

Wyniki i galeria zdjęć dostępne są na stronie www.entretiming.pl

Wszystkim zawodnikom Przymierza Rodzin serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy dzieci jak również rodziców na kolejne zawody 15 czerwca przy Centrum Olimpijskim.