Po szkole – na żagle

22 kwietnia grupa uczniów male z gimnazjum wybrała się na zajęcia żeglarskie organizowane przez Akademię 2 Żywioły. Pogoda dopisała -wspaniałe słońce i lekki wiatr zachęcały do wypłynięcia na Zalew Zegrzyński. Po części teoretycznej jachty zostały otaklowane, czyli przygotowane do żeglugi. Instruktorzy zapoznali młodzież z przebiegiem manewrów i…na wodę!
Każdy uczestnik mógł poznać pracę załoganta i posterować. Po wykonaniu kilku halsów i zwrotów nastąpił powrót do portu.

W maju i czerwcu Akademia 2 Żywioły organizuje dla naszych uczniów zajęcia żeglarskie „Po szkole”.
Zapisy do 29 kwietnia, pierwsze zajęcia 5 maja (gimnazjum) i 6 maja (szkoła podstawowa).

Chętnych prosimy o zgłoszenia do Marcina Michalika tel. 601225686 , biuro@2zywioly.pl.; WWW.2zywioly.pl Zajęcia odbywałyby się po szkole we wtorki (gimnazjum) i środy (szkoła podstawowa) w godz. 15 -18 z dowozem ze i do szkoły (możliwe są inne godziny zajęć jak również zorganizowanie zajęć w weekendy w godz. 10-12 i 12 15 -14 15).