Jasełka 2015

11 stycznia w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis odbyły się szkolne jasełka. Myślą przewodnią tegorocznego przedstawienia był fragment Ewangelii św. Jana: Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna Swego Jedynego dał, aby każdy kto w Niego wierzy nie umarł, ale miał życie wieczne.
Podczas spektaklu poznaliśmy historię niewierzącego naukowca, który pragnął posiąść sekret długowieczności. W tym celu udał się wehikułem czasu w przyszłość. Maszyna jednak przeniosła go do pierwszego wieku. Tam poznał ludzi podążających za Nauczycielem, który znał tajemnicę życia wiecznego. Naukowiec postanawia Go odnaleźć. Szukając Jezusa znajduje wiarę. W przedstawieniu wzięło udział ponad stu aktorów: rodziców, uczniów i nauczycieli.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanego występu.