Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Mistrzostwa Bielan w biegach przełajowych

24 września 2015 w Parku Olszyna, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. Zawody te jednocześnie były Mistrzostwami Bielan.
Nasza szkoła była reprezentowana przez 13 uczniów: Jakub Wichniewicz, Jacek Ratajczak, Krzysztof Szewczyk, Tytus Schleifer, Łucja Wysga-Korlińska, Hania Medyńska, Aleksandra Wypych, Julian Kubaczka, Bartosz Stelmach, Joanna Spychalska, Marianna Komornicka, Antoni Wodzicki, Aleksandra Łapińska. Dzięki zaangażowaniu całej drużyny nie tylko podczas biegania ale i podczas kibicowania, do finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikowali się w swoich grupach wiekowych: Julian Kubaczka (4 miejsce), Joanna Spychalska (6 miejsce), Marianna Komornicka (8 miejsce).
Serdecznie gratulujemy.