Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Nasi tenisiści mistrzami na Bielanach

6 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 273 odbyło się podsumowanie cyklu turniejów w tenisie stołowym. Dwójka naszych uczniów zdobyła w swoich kategoriach wiekowych pierwsze miejsca: Katarzyna Trochimiuk wśród dziewcząt klas 5-6 i Marek Wójcik wśród klas 4. i młodszych. Obydwoje zostali uhonorowani przez burmistrza Bielan pucharami i dyplomami.

W klasyfikacji zespołowej szkół biorących w turnieju Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 zajął drugie miejsce. Sukces ten był możliwy dzięki wszystkim uczniom z naszej szkoły, którzy brali udział w rozgrywanych w tym roku zawodach w tenisie stołowym.
Na pierwszym miejscu w klasyfikacji dziewcząt gimnazjalnych uplasowała się nasza absolwenta Anna Przygódzka, która swoją przygodę z tenisem stołowym rozpoczynała w naszej szkole.

Dziękuję i życzę wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów.