Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Mistrzowie Bielan w tenisie stołowym

6 grudnia 2013 roku reprezentacja dziewcząt i chłopców w Drużynowych Mistrzostwach Bielan w tenisie stołowym zajęła pierwsze miejsce! Jest to największy sukces w historii naszej szkoły!

Wielkie brawa należą się dziewczętom: Katarzynie Trochimiuk (kl. Vb) i Mariannie Paruszewskiej (kl. Vc), które grały z meczu na mecz coraz lepiej. Wygrały także z najtrudniejszymi rywalkami – reprezentantkami Szkoły Podstawowej nr 273.
Świetnie spisali się również chłopcy: Mikołaj Kiciński (kl. Vb), Beniamin Wojtyński (kl. VIb), Kuba Bardadin (kl. VIc) i Marek Wójcik (kl. IVb). Stworzyli drużynę, która z dużą przewagą wygrała wszystkie rozegrane mecze. Dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i cenne wskazówki Tacie Mikołaja, Panu Cezaremu Kicińskiemu, a także pozostałym Rodzicom kibicującym swoim dzieciom. Jest to nasz wspólny sukces.   Nasi uczniowie zakwalifikowali się do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta 9 grudnia, a chłopcy 16 grudnia będą reprezentować Bielany i Szkołę Przymierza Rodzin nr 3, walcząc o tytuł Mistrza Warszawy w tenisie stołowym.

Życzymy powodzenia!