Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Maksi Liga

Na przełomie maja i czerwca tradycyjnie już został rozegrany turniej Szkolnej Maksi – Ligi klas 4-6 szkoły podstawowej w piłkę nożną. Tytułu broniła klasa 5a. Turniej był bardzo emocjonujący. W trakcie jego trwania niektóre mecze zaskakiwały nas wynikami. Ostatecznie w finale spotkały się klasy 6c i 5b, a o brązowy medal walczyły ze sobą 5a i 6a. Zwycięzcą Maksi – Ligi została klasa 6c, drugie miejsce zajęła klasa 5b, trzecie zaś drużyna z 5a. Królem Strzelców został Mikołaj Zajdel z 6c – brawo!! Gratulacje!
Nagrodę fair-play otrzymała drużyna klasa 6a – warto wyróżniać taką grę!
Drużyny zwycięskie otrzymały puchary, Król Strzelców – statuetkę, wszystkie zespoły natomiast dostały piłkę do gry, a każdy z klasy został poczęstowany batonem Snicers. Dziękujemy wszystkim uczniom za kulturalne i bezpieczne zachowanie podczas rozgrywek. Pozwoliło to nauczycielom wychowania fizycznego prowadzić cały turniej w miłej i sportowej atmosferze. Do zobaczenia za rok!