Grand Prix Żoliborza w biegach przełajowych

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wiosennej edycji Grand Prix Żoliborza w biegach przełajowych. W ostatnim biegu, który odbył się 18 czerwca, uczniowie naszej szkoły odnieśli liczne sukcesy.
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

W kategorii uczniów klas III – IV wystartowali:
• dziewczęta: Marianna Komornicka, II miejsce; Maria Wilińska, III miejsce; Joanna Spychalska, IV miejsce; Kalina Brzozowska, Natalia Bober, Jagoda Ząbek, Hanna Śledziewska, Maja Zajdel,
• chłopcy: Tymon Magolewski, I miejsce; Julian Kubaczka, IV miejsce; Michał Kozłowski, Krzysztof Szewczyk, Ignacy Fido, Maksymilian Owoc.

W kategorii uczniów klas V – VI pobiegli:
• dziewczęta: Marianna Paruszewska, I miejsce; Maria Potrząsaj, III miejsce; Iga Rakowska, IV miejsce; Alicja Bober, Agata Maria Wichniewicz, Wiktoria Radziwiłł,
• chłopcy: Lew Kubaczka, III miejsce, Jeremi Dawid.

W klasyfikacji generalnej całego cyklu GP Żoliborza, składającego się z trzech biegów, największe sukcesy odnieśli:
• Zofia Błażewska – II miejsce,
• Marianna Komornicka – III miejsce,
• Tymon Magolewski – I miejsce,
• Marianna Paruszewska – I miejsce;
• Maria Potrząsaj – III miejsce;
• Zuzanna Paruszewska – I miejsce.

Gratulujemy! Wyniki dostępne są: http://www.gpzoliborza.pl/wyniki-2/