Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

W zdrowym ciele zdrowy duch

W ostatnich tygodniach roku szkolnego miało u nas miejsce bardzo wiele różnych wydarzeń sportowych. Uczniowie niezwykle chętnie brali w nich udział.

20 czerwca odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym klas IV-VI. Zawodnicy walczyli w kategoriach dziewcząt i chłopców oraz w dwóch różnych kategoriach wiekowych. Przez kilka tygodni rozgrywane były mecze w ramach Mini Ligi (dla klas I-III) i Maxi Ligi (dla klas IV-VI). Ostatecznie zwyciężyły klasy IIIb i IVa. Natomiast tradycyjnie już w ostatnim tygodniu nauczyciele wf-u zorganizowali wspaniałe Dni Sportu dla młodszych i starszych uczniów, podczas których mogli oni oglądać przepiękne pokazy gimnastyczne i wziąć udział zarówno w tych bardziej znanych, jak i w mniej typowych zawodach, jak np. skoki wzwyż, biegi z przeszkodami czy przeciąganie liny. Sportowe emocje udzieliły się wszystkim, a i zabawy było co niemiara! O wszystkich tych wydarzeniach możecie przeczytać w dziale Sport; zostało tam umieszczonych również wiele zdjęć.

Bardzo dziękujemy naszym wuefistom za promowanie sportowego ducha i zapewnienie nam zdrowej dawki ruchu i mnóstwa zabawy w tych ostatnich dniach czerwca, a także przez cały rok!