Karnawał 2012

W tym roku po raz drugi swoje własne imprezy mieli zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie naszej szkoły.

Uczniowie klas I-III bawili się we wtorek 14 lutego na balu przebierańców pod hasłem „Baw się z głową!”. Stroje były najprzeróżniejsze! Fantazja jak zwykle nie zawiodła. Podczas balu można było nie tylko tańczyć, ale też wziąć udział w konkursach przygotowanych i poprowadzonych przez szóstoklasistów.

Natomiast tydzień później, w ostatkowy wieczór odbył się bal maskowy dla uczniów klas IV-VI. „Karnetem wstępu” na niego była własnoręcznie wykonana albo kupiona maska. I tak uczniowie i nauczyciele pojawili się w rozmaitych maskach – od weneckich, aż po maskę chirurgiczną i… przeciwgazową! Nie zabrakło tańców, konkursów ani pyszności – a byli i tacy, którzy koniec karnawału świętowali głównie nimi…