Interkontynentalne Święto Szkoły

W sobotę 15 października świętowaliśmy kolejne urodziny naszej szkoły, tym razem odbywając podróż „w cztery korytarze dookoła świata”. Bez pokonywania większych odległości można było w jeden dzień zwiedzić Australię, Amerykę Południową, Afrykę, Azję, a nawet… Antarktydę! Nie zabrakło też tradycyjnych już występów uczniów (i rodziców!) na „Scenie dla każdego”. Odwiedzili nas także misjonarze z Afryki, między innymi ucząc afrykańskiego tańca liturgicznego. Na koniec wszyscy miłośnicy piłki nożnej spotkali się na boisku podczas wielkiego Mundialu, czyli interkontynentalnych rozgrywek futbolowych (wygrała Ameryka Południowa – brawo!).

Tegoroczne Święto Szkoły bez wątpienia należy do niezwykle udanych, a także – najdłuższych! Było tak ciekawie, że ostatni goście opuścili szkołę dopiero grubo po 14.00. W końcu nie co dzień można zobaczyć rodziców i nauczycieli poprzebieranych za słonie i zebry…