Wieczór wspomnień o księdzu Jerzym

17 maja w godz. 18-20 odbyło się w naszej szkole spotkanie wspomnieniowe poświęcone ks. Jerzemu Popiełuszce.

Przybyli przyjaciele księdza, nauczyciele, młodzież. Spotkanie prowadził red. Grzegorz Górny, a wśród zaproszonych gości byli: Ligia Urniaż-Grabowska (senator RP, przyjaciel ks. Jerzego), Katarzyna Soborak (notariusz w procesie beatyfikacyjnym), Adam Woronowicz (aktor, odtwórca roli ks. Jerzego w filmie pt. „Popiełuszko. Wolność jest w nas”), Jan Marczak (organizator służby porządkowej przy grobie ks. Jerzego), Paweł Dobosz (były ministrant parafii pw. Świętej Trójcy w Ząbkach) oraz ks. Jan Sikorski. Ożywiono dawne czasy, a wzruszenie przyjaciół ks. Jerzego udzieliło się wszystkim obecnym.

Spotkanie odbyło się w przeddzień uroczystości beatyfikacyjnych ks. Jerzego Popiełuszki.