Święto Szkoły

W sobotę 26 września nasza szkoła przemieniła się w pełne rozmaitych dźwięków, barw i smaków magiczne miejsce, w którym można było skosztować bogactwa i różnorodności naszej Ojczyzny. W kilka chwil można się było przemieścić z pachnącego smażonymi oscypkami i rozbrzmiewającego góralską muzyką Południa – na Kujawy, by zasmakować miodu prosto z plastra, a następnie raz dwa znaleźć się nad morzem, złowić rybę i odpocząć na wygodnym leżaku… To oczywiście zaledwie kilka z wielu, wielu rozmaitych atrakcji, które czekały każdego uczestnika tego ważnego i radosnego wydarzenia.

Wszystkim, którzy przygotowali te niezwykłe stoiska, serdecznie gratulujemy pomysłowości i zapału, z jakim to robili. Szczególnie zaś gratulujemy gimnazjalistom za niezwykłą klasę, którą pokazali, przygotowując i obsługując jesienną kawiarenkę.

I oczywiście już czekamy, co przyniesie kolejne Święto Szkoły za rok…