Dziennik

Plan Lekcji

Kalendarium

Obiady

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

We wtorek 1 września 2009 r. o godz. 9.00 spotkaliśmy się w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przy ul.Przy Agorze, aby wspólnie modlić się w intencji naszej szkoły w nowym roku szkolnym. Po Mszy świętej przeszliśmy do sali gimnastycznej. Tam pani dyrektor Mirosława Galas uroczyście przywitała wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli po wakacjach, powiedziała o zmianach, które zaszły w naszej szkole, i życzyła nam, aby ten rok był dla każdego pełen sukcesów. Kilka słów do uczniów i rodziców wygłosił też pan Adam Pietrzak, wiceprzewodniczący stowarzyszenia Przymierze Rodzin. Następnie rozeszliśmy się do klas na spotkania z wychowawcami.

I tak rozpoczął się kolejny, już siódmy rok działalności naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będzie on pełną przygód podróżą, po której będziemy znów bogatsi w nowe doświadczenia i wiedzę, i że za dziesięć miesięcy będziemy mogli z zadowoleniem spojrzeć na cały ten wspólnie spędzony czas i wszystko to, czego uda nam się w tym nowym roku szkolnym dokonać.