Plan Lekcji

Obiady

Brak Nadchodzących wydarzeń

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

poniżej zamieszczamy plan uroczystości zakończenia roku szkolnego:

• klasy 0-7

24 czerwca 2022 r. o godz. 9.00 zapraszamy na uroczystą mszę świętą, która odbędzie się w Kościele Parafialnym Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Przy Agorze 9.

Bezpośrednio po mszy świętej odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach.

• klasy 8

23 czerwca 2022 r. o godz. 17.30 zapraszamy na uroczystą mszę świętą w kaplicy szkolnej.

Po mszy świętej w sali gimnastycznej odbędzie się część oficjalna.

Do zobaczenia!

Szanowni Państwo,

Do 30 czerwca 2022 roku można składać zamówienia na mundurki szkolne.

Zakupu mundurków można dokonać poprzez stronę https://mark-mundurki.pl/sklep-internetowy korzystając z hasła dostępu: przymierza rodzin

Drodzy Członkowie i Sympatycy Przymierza Rodzin!

Zapraszamy wszystkich członków Przymierza Rodzin, społeczność szkół i świetlic oraz sympatyków na Pielgrzymkę Przymierza Rodzin, która odbędzie się w niedzielę 12 czerwca 2022 r.

W dniach 23 i 30 marca odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W mistrzostwach wzięli udział reprezentanci poszczególnych klas w kategorii dziewcząt i chłopców. We wszystkich kategoriach wystartowało ponad 80 uczniów, a w tym pierwszy raz w historii szkoły uczniowie klas 7-8. Było to wielkie święto tenisa stołowego. Gratulujemy wszystkim tenisistom wysokiej formy sportowej.

Centrum Egzaminacyjne Angloschool ogłasza zapisy na egzaminy Cambridge YLE (Starters, Movers, Flyers), KET for  schools (A2 Key for Schools) , PET for Schools (B1 Preliminary for Schools).

Terminy egzaminów:

– dla YLE 5.06.2022 lub 25.06.2022,

– dla KET for Schools i PET for Schools oraz FCE for Schools 4.06.2022 lub 25.06.2022.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3.05.2022.

POPOŁUDNIKI to zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat w szkołach w Warszawie. Dzieci będą tam mogły spędzić przyjemny, bezpieczny czas. W ramach zajęć organizowane będą zabawy, zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe i inne.
Opiekunami zajęć będą połączone zespoły nauczyciela oraz młodzieży z doświadczeniem w prowadzeniu grup skautingowych. Zawsze będzie też osoba mówiąca po ukraińsku. Mamy i opiekunów dzieci zapraszamy w czasie zajęć dzieci do Klubu dla Mam, gdzie będą odbywać się ukraińsko-polskie spotkania.

Szanowni Państwo,

Drodzy Przyjaciele, Członkowie i Sympatycy Przymierza Rodzin!

Będziemy wdzięczni za pamięć o naszej Szkole przy wypełnianiu PIT – KRS 0000091879 z możliwością dopisania celu szczegółowego : Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin.

Już teraz dziękuję za Państwa hojność i dobrą wolę.

Pierwsza pomoc społeczna z Funduszu ks. Jerzego w naszej szkole została przyznana! W tym semestrze otrzymuje ją troje dzieci. Bez tego wsparcia dzieci musiałyby opuścić szkołę.

Do tej pory zebrano ponad 20 tysięcy złotych, ale nadal prosimy o wpłaty na fundusz, aby sfinansować naukę dzieci w przyszłym semestrze. Darowizny przekazane w tym roku będzie można odliczyć od dochodu, w ramach corocznego rozliczania PIT za 2021 rok.

Również firmy mogą przekazać darowiznę do 10% dochodu podatkowego w przypadku podatku dochodowego od osób prawnych. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej szkoły.

Informujemy, że w tegorocznej XXI zbiórce pt.: „Nie lękajcie się …” organizowanej w ramach Dnia Papieskiego przez Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia w naszej szkole wzięło udział 187 wolontariuszy. Zebrali oni kwotę 31884 złotych 99 groszy, która została przelana na konto Fundacji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Wolontariuszom przeprowadzonej kwesty.

14 października odbył się w naszej szkole konkurs informatyczny w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania CodeWeek. Dotyczył programowania i był przeznaczony dla wszystkich klas 4-8, z podziałem na 4-6 i 7-8.

Konkurs był przeprowadzony z wykorzystaniem aplikacji Quizizz.

Zgłosiło się bardzo dużo chętnych – około 200 osób.

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników.

WSPÓŁPRACUJEMY