Nabór wniosków o pomoc z funduszu ks. Jerzego na semestr letni trwa do 15 lutego

Drodzy Rodzice,

Jesteśmy Przymierzem Rodzin na dobre, ale i na trudne czasy.

Jeśli macie trudności w sfinansowaniu kosztów edukacji dzieci w szkole, możecie otrzymać pomoc z Funduszu ks. Jerzego lub doraźne wsparcie ze szkolnego funduszu socjalnego.

Warunkiem otrzymania pomocy jest złożenie wniosku i spełnienie kryterium: niskie dochody lub trudna sytuacja materialna z innych powodów, a także regulowanie dotychczasowych opłat za szkołę w terminie.

Formularze są dostępne na stronie szkoły, w zakładce dla Rodziców.

Nabór wniosków trwa do 15 lutego. Należy je złożyć w sekretariacie szkoły w zaklejonej kopercie. Wszystkie przekazane przez Was informacje są poufne.

Pomoc społeczna z funduszu ks. Jerzego jest zwolniona z podatku dochodowego.

W razie potrzeby kontynuacji wsparcia udzielonego w pierwszym semestrze, wystarczy złożyć oświadczenie o tym, że sytuacja nie zmieniła się.

Jesteśmy Przymierzem Rodzin, więc jednocześnie prosimy, w miarę możliwości, o wspieranie Funduszu ks. Jerzego:

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin

numer konta: 84 1090 1030 0000 0001 4777 6638

tytuł przelewu: darowizna na Fundusz ks. Jerzego

Darowizny można odpisywać od podatku.

Dziękujemy, że dzielicie się dobrocią.

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji – Marzena Gramatnikowska, koordynator funduszu,  tel. 602 196 465.