Aktualności

DSCN0180 resizeRuszamy w orszaku króla afrykańskiego 6 stycznia 2018 w południe spod Kolumny Zygmunta na Plac Piłsudskiego. Zapraszamy całe rodziny: poszukujemy dwórek i rycerzy spośród uczniów; strażników do Straży ojcowskiej i dam dworu do opieki nad dziećmi; rodzin, które mogą podzielić się świadectwem wiary w mediach, oraz aktorów do ról w scenie zbiorowej Dwór Heroda – liczymy na silną reprezentację naszej szkoły. Czynny udział w Orszaku Trzech Króli – przemierzającym Trakt Królewski w Święto Objawienia Pańskiego pośród setek widzów – jest nie tylko okazją do dobrej zabawy, ma również charakter ewangelizacyjny.

Stroje dla uczestników zapewnia szkoła. Szkolnym koordynatorem jest p. Ewa Ugniewska ewa.ugniewska@spr3bielany.edu.pl, a osobą kontaktową z ramienia rodzin – p. Paweł Trochimiuk (ptroch@paker.pl).

DEKLARACJĘ udziału w Orszaku Trzech Króli 2018 można pobrać TUTAJ albo z kieszonki przy szatni i złożyć w sali klasy 4B na parterze u p. Jadwigi Pawlik lub p. Małgorzaty Faberskiej.

 

Kalendarz

English corner

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl